Főoldal | Regisztráció | Belépés Üdvözöllek Vendég | RSS




  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Magyar filmek » Dokumentumfilmek » Keresztlécen (magyar dokumentumfilm - 2011 TvRip)
Keresztlécen
ArchieToshI1Dátum: Vasárnap, 2014-06-15, 11:43 | Üzenet # 1
Pincér
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1436
Állapot: Offline
Keresztlécen



színes és fekete-fehér, magyar dokumentumfilm, 71 perc, 2011



rendezte: Csillag Manó
írta: Kő András
producer: Kálomista Gábor
gyártásvezető: Bujdosó Iván
operatőr: Babos Tamás
zene: Balázs Ádám
szerkesztő: Kő András
vágó: Csillag Manó


IMDb Port Filmkatalógus



Grosics Gyula
Szepesi György
Grosics Tünde
Grosics Edina
Grosics Judit
Rozsinszky levente
Völgyes Márk




Az Aranycsapat legendás kapusának életét nem csak mint kiváló focistáét ismerhetjük meg, hanem mint olyan emberét aki rengeteget küzdött életében és olyan válságokon jutott túl amelyekből a legtöbben nem tudtak volna kijönni.
„Amikor az ember elkezd múlt időben beszélni és csak emlékei vannak, az már szörnyű dolog. És arra kell koncentrálnia, nehogy hülyeségeket mondjon. Megvallom, ha visszafelé gondolkodom és beszélek, sokszor azt érzem, hogy na, már megint dicsekszem. Miért kellett ezt, vagy azt mondanom?! De van egy másik oldala is a dolognak: már újfent panaszkodsz?! És hát a kettő között nincs egyensúly… Mert egyfelől azt hiszed, hogy minduntalan szépítek, másfelől pedig úgy tetszik, nem tudok kikeveredni a sirámokból. Többször hangoztattam, én már elég öreg vagyok ahhoz, hogy megengedhessem magamnak: azt mondjam, ami az igaz.” Grosics Gyula
„Ami tegnap történt, az nem foglalkoztat. Viszont gyermekkorom emlékei egyre élesebbek. Számomra fontos ezek újraélése. Úgy kell viszonyulni a sporthoz, hogy legyenek élmények, amire öregkorában szívesen gondol vissza az ember. De csak az élheti át újra ezeket az emlékeket aki mindent megtett a sikerekért..." Grosics Gyula


Grosics Gyula: A Fekete Párduc története, 2005







 
PoktorDátum: Szerda, 2018-01-24, 12:26 | Üzenet # 2
Pincér
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 412
Állapot: Offline
Nagyon köszönöm, !
 
Fórum » Magyar filmek » Dokumentumfilmek » Keresztlécen (magyar dokumentumfilm - 2011 TvRip)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024
Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben



buckoka3778 (6131), István7196 (23710), lacylla (24915), laszlo_leblanc (35771)