Főoldal | Regisztráció | Belépés Üdvözöllek Vendég | RSS




  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Filmek műfajok szerint » Vígjáték » Egy hulla múlva itt vagyok! (Dead Men Dont Die - vígjáték - 1990)
Egy hulla múlva itt vagyok!
archietoshf5Dátum: Szerda, 2013-06-19, 06:57 | Üzenet # 1
Pincér
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1161
Állapot: Offline
Egy hulla múlva itt vagyok!

Dead Men Don't Die



színes, szinkronizált amerikai vígjáték, 94 perc, 1990



rendező: Malcolm Marmorstein
forgatókönyvíró: Malcolm Marmorstein
producer: Wayne Marmorstein
operatőr: Tom Fraser
zene: David C. Williams
vágó: Michael D. Ornstein


IMDb Port Filmkatalógus



Elliott Gould (Barry Baront)
Melissa Sue Anderson (Dulcie Niles)
Mark Moses (Jordan Penrose)
Mabel King (Chafuka)
Philip Bruns (Nolan)




Barry Baront a WWN esti híradójának munkatársa fényt derít egy több millió dolláros kokainügyletre. Akció közben kifigyeli a bandát, ezért megölik. De ez csak a kezdet. Chafuka a szomszédban lakó vudu-papnő tanonc csak erre az alkalomra várt. Szüksége van egy hullára amin gyakorolhat. "Egy kicsit" feléleszti Barry-t, azaz zombit csinál belőle. Így a férfi visszatér az életbe. Ez persze nem tetszik a gyilkosainak és a híradós társnőjének Dulcie-nek. Nem elég, hogy ő találta meg Barry holttestét, a férfi most visszatérésével tönkreteszi Dulcie jó kis sztoriját amit a híradónak készített. Chafuka varázslatával újabb gyilkosokat gyilkolhatnak meg olyan meggyilkolt gyilkosok akik visszatértek az életbe. A WWN-nél mindig történik valami ... híradó... véradó... A végére egy jó tanács: vigyázz a rekeszizmodra !








 
ZsozsiDátum: Csütörtök, 2013-06-20, 17:06 | Üzenet # 2
Pincér
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 1574
Állapot: Offline
Köszönöm!
 
Fórum » Filmek műfajok szerint » Vígjáték » Egy hulla múlva itt vagyok! (Dead Men Dont Die - vígjáték - 1990)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024
Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben



ang747 (7541), lacylla (24915), laszlo_leblanc (35771)